Sklep rowerowy

Sport - wszelkie dyscypliny, zarówno na poziomie światowym, jak i podwórkowym.... dyskusja z wyłączeniem tematu Pogoni Staszów, która toczy się trochę wyżej :-)

Moderator: Staszow.com

Re: Sklep rowerowy

Nieprzeczytany postprzez paulettino » piątek, 17 kwietnia 2009, 06:35

Dude_From_East napisał(a):
paulettino napisał(a):Ja też kupiłem swojego czasu tam Authora i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tego sklepu.

jezdzisz na rowerze czy na sklepie?
czy sei kupi rower na polnej, czy w atlasie czy gdziekolwiek indziej, dostanie sie to co sie chce, roznica bedzie w cenie i w serwisie... dlatego odradza sie staszowskie sklepy...

Na rowerze, przecież złego słowa nie powiedziałem o sklepie.
Macie racje, sklep nie produkuje rowerów, więc szukajcie testów rowerów w internecie i bedziecie mniej więcej wiedzieć co w jakim rowerze się psuje...
paulettino
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez GB » piątek, 17 kwietnia 2009, 08:38

co do sklepu na polnej posiadają najszerszy i najlepszy asortyment ze wszystkich sklepów w staszu, z usług serwisowych nie korzystałem więc się nie wypowiadam.
Atlas hehe, słaby wybór rowerów górskich jedynie rowerki dla dzieci i składaki :lol: serwisu aktualnie właściciel nie prowadzi ponieważ nie ma zielonego pojęcia o naprawie rowerów a prowadzi ten interes od 15 lat :mrgreen: brawo :ups niefachowe podejście do klienta itp., rowery górskie authora jedynie na zamówienie z katalogu. z takim podejściem ciężko zyskać sobie klientów chociaż posiada całkiem dobrą lokalizację sklepu :)
opinii nt. media expert sobie daruje, masówka i tyle.
co do serwisu szczerzę mogę polecić usługi p. Trzpisa z ul. Legionów Polskich. Zainteresowanych zapraszam na priv.
elo5dkg
GB
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez kokos1945 » piątek, 17 kwietnia 2009, 18:41

byłem na polnej szkoda gadać!!
kokos1945
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez Montoya » piątek, 17 kwietnia 2009, 22:22

kokos1945 napisał(a):byłem na polnej szkoda gadać!!

Ja mam miłe wspomnienia związane ze sklepem na polnej, a wcześniej w PeZetMocie.
Montoya

Nieprzeczytany postprzez kokos1945 » sobota, 18 kwietnia 2009, 08:35

pytam sie pracującej tam sprzedawczyni ile kosztuje rower ta otwiera zeszyt i mówi że musi poszukać,
pytałem się też ile będe czekał na rower a ta mi muwi że zaraz przyjdzie, zaraz przyszła i muwi że zapomniała kiedy będzie dostawa! myslałem że rozwale ten sklep
kokos1945
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez kokos1945 » sobota, 18 kwietnia 2009, 09:54

musze zobaczyć w kielcach
kokos1945
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez no_name » sobota, 18 kwietnia 2009, 10:48

Ja także polecam Wsół sport w Kielcach. Mimo, że nie mają najtaniej to pod koniec sezonu można coś ciekawego wyhaczyć.Serwis full profesjonalizm. Chyba najbliższy "normalny" sklep i serwis w naszych okolicach.
no_name
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez Jarosław Witkowski » sobota, 18 kwietnia 2009, 13:32

Ja wybrałbym sklepy w Tarnobrzegu, po tamtej stronie Wisły sklepy rowerowe są bardziej oblegane, lepiej zaopatrzone, prawdę mowiąc nie przypominam sobie jakiegoś sklepu rowerowego w Kielcach a tarnobrzeskie owszem.
Gutta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo
Jarosław Witkowski
Postowe Guru

Nieprzeczytany postprzez paulettino » sobota, 18 kwietnia 2009, 16:38

Daj mi znać na priv w jakiej cenie i co to ma być za rower, może będę umiał pomóc:)
paulettino
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez DIILTV » sobota, 18 kwietnia 2009, 22:09

Polecam sklep na polnej :)

Największy wybór w TSZ. Sporo modeli marki Author.
DIILTV
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez ElmER22 » niedziela, 19 kwietnia 2009, 13:11

Co do awaryjności rowerów to czego można się spodziewać po sprzęcie za 1500 zł chociaż wielu osobom się wydaje że to już jest super rower w tych pieniądzach to mogę polecić allegro i polskie Krossy naprawdę mądrze złożone rowerki a co co sklepu na polnej od dobrych 3 lat tam nie chodzę bo środek suportu sprowadzali mi dwa miesiące a co do atlasu ceny kosmos zresztą czego się tu spodziewać jak zapotrzebowanie w staszowie jest tylko sezonowe z nasileniem na maj i czerwiec. Kielc też nie za bardzo polecam od wielu lat zaopatruje sie przez allegro i tylko raz trafił mi się zonk w postaci nie odpowiedniego koloru ale wszystko było szybko załatwione.
patrz
ElmER22
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez mario_stz » niedziela, 19 kwietnia 2009, 19:55

kokos1945 napisał(a):Szukam dobrego sklepu rowerowego, nie piście nawet o ,,media expert,, kupiłem dwa razy i dwa miesiące jeżdziłem :cry: . Szukam naprawde dobrego sklepu!

Z góry dziękuje :o

Polecam Allegro.pl :D

Co do staszowskich dystrybutorów:

Firma Laser ul.Polna - pseudo serwis, długie terminy realizacji zamówień, gówniany wybór towaru na sklepie.

Sklep Atlas ul. Kościelna - brak serwisu, jeszcze dłuższe terminy realizacji zamówień, mega gówniany wybór towaru na sklepie, ceny z kosmosu.

Sklep Media Expert ul. JPII - bez komentarza
Diggin' In The Crates
mario_stz
Stały bywalec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport