Gdzie w Staszowie załatwię soczewki kontaktowe ?

Na tym forum piszcie o wszystkich innych tematach :-)

Moderator: Staszow.com

Gdzie w Staszowie załatwię soczewki kontaktowe ?

Nieprzeczytany postprzez Aggressive » środa, 19 października 2011, 18:49

Witam. Mam do was pytanie, gdzie w Staszowie załatwię soczewki kontaktowe ? Tzn. nie chodzi mi o zakup tylko o uzyskanie jakby recepty z parametrami oka (krzywizna, średnica). Byłem kiedyś na takich badaniach w przychodni ale tam nie wypisują na soczewki tylko same okulary.
Aggressive
Nałogowiec

Re: Gdzie w Staszowie załatwię soczewki kontaktowe ?

Nieprzeczytany postprzez sowa » środa, 19 października 2011, 19:29

Aggressive napisał(a):Witam. Mam do was pytanie, gdzie w Staszowie załatwię soczewki kontaktowe ? Tzn. nie chodzi mi o zakup tylko o uzyskanie jakby recepty z parametrami oka (krzywizna, średnica). Byłem kiedyś na takich badaniach w przychodni ale tam nie wypisują na soczewki tylko same okulary.

sadze ze w każdym gabinecie okulistycznym - prywatnym. choć dziwi mnie ze w publicznym nie wydaja. swoja droga w Staszowie, z czystym sumieniem nie polecę żadnego okulisty. Swego czasu - choć było to kawałek temu - jeździłem do Kielce, do centrum medycznego OMEGA. Szybko, profesjonalnie, MILO :)
sowa
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez Aggressive » środa, 19 października 2011, 20:04

Ok wielkie dzięki
Aggressive
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez ElmER22 » środa, 19 października 2011, 21:13

a co ty aggressive na bóstwo sie robisz? tu ortodonta tu soczewki
patrz
ElmER22
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez edenbeast » środa, 19 października 2011, 21:59

Pani Zajączkowska zajmuje się doborem i aplikacją soczewek kontaktowych. Przy przychodni na wschodniej jest tablica z numerem telefonu i godzinami przyjęć. Dawno temu dobrała mi soczewki a dodatkowo wszystkie które nosiło się "na próbę" były darmowe. Firma z której soczewek korzysta też mnie osobiście wydaje się najlepsza.
edenbeast
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez Aggressive » czwartek, 20 października 2011, 19:23

ElmER22 napisał(a):a co ty aggressive na bóstwo sie robisz? tu ortodonta tu soczewki

Trzeba po prostu dbać o siebie :)

edenbeast napisał(a):Pani Zajączkowska zajmuje się doborem i aplikacją soczewek kontaktowych. Przy przychodni na wschodniej jest tablica z numerem telefonu i godzinami przyjęć. Dawno temu dobrała mi soczewki a dodatkowo wszystkie które nosiło się "na próbę" były darmowe. Firma z której soczewek korzysta też mnie osobiście wydaje się najlepsza.

Słyszałem, że często lekarze nie chcą podawać krzywizny jak i średnicy oka aby soczewki zamawiać za każdym razem u nich czy to prawda ? Tylko, że ja nie chce wydawać co miesiąc 200zł czy tam więcej, pierwszy raz oczywiście mogę wziąć soczewki od okulisty ale za każdym następnym razem wolałbym kupować je na własną rękę. Możecie wypowiedzieć się na ten temat ? Wiecie może ile kosztuje taka pierwsza wizyta wraz z doborem soczewek ?
Aggressive
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez edenbeast » piątek, 21 października 2011, 21:56

Aggressive napisał(a):Słyszałem, że często lekarze nie chcą podawać krzywizny jak i średnicy oka aby soczewki zamawiać za każdym razem u nich czy to prawda ? Tylko, że ja nie chce wydawać co miesiąc 200zł czy tam więcej, pierwszy raz oczywiście mogę wziąć soczewki od okulisty ale za każdym następnym razem wolałbym kupować je na własną rękę. Możecie wypowiedzieć się na ten temat ? Wiecie może ile kosztuje taka pierwsza wizyta wraz z doborem soczewek ?

Z takim zjawiskiem osobiście się nie spotkałam ale to jakaś bzdura bo wszystkie parametry soczewki są na jej opakowaniu więc w gruncie rzeczy okulista łaski nie robi można sobie przeczytać :) Co do cen to nie orientuję się w aktualnych ale koszt wizyty i doboru był taki sam jak zwykłej, płaciłam 60 zł ale to było już jakiś czas temu. Faktycznie co do cen to najkorzystniej zaopatrywać się samemu bo u okulisty można słono przepłacić co nie zmienia faktu że powinno się chodzić do niego regularnie na kontrole, co u mnie żeby nie skłamać nie wygląda tak jak powinno :oops:
edenbeast
Początkujący

Nieprzeczytany postprzez Aggressive » sobota, 22 października 2011, 18:11

Wielkie dzięki za pomoc.
Aggressive
Nałogowiec

Nieprzeczytany postprzez machabeusz » poniedziałek, 24 października 2011, 10:40

edenbeast napisał(a):Pani Zajączkowska zajmuje się doborem i aplikacją soczewek kontaktowych. Przy przychodni na wschodniej jest tablica z numerem telefonu i godzinami przyjęć. Dawno temu dobrała mi soczewki a dodatkowo wszystkie które nosiło się "na próbę" były darmowe. Firma z której soczewek korzysta też mnie osobiście wydaje się najlepsza.

w wakacje moje dziecko uszkodziło sobie okulary, a ponieważ już wiedziałam, ze zmieniła się wada wzroku u córki, postanowiłam nie czekać na umówioną w przychodni wizytę, której nie można było przyspieszyć tylko iść prywatnie na badanie wzroku i po nowe okulary właśnie do pani z domków;
pani lekarz zażyczyła sobie ode mnie poprzednie recepty, których nie miałam , pytała jaka wadę ma córka, ile dioptrii i co i jak, choć w zasadzie to ona miała to dziecko zbadać , przynajmniej ja miałam taką nadzieje, ponieważ nie umiałam odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania, pani lekarz zaczęła na mnie krzyczeć, co ze mnie za matka itp, a darła jape tak głośno, ze moja córka schowała się za mnie i zaczeła płakac...wyszłam z gabinetu czym predzej i nigdy nikomu nie polece tej lekarki z takim podejsciem do pacjenta...a wydawałoby sie, ze skoro idziemy prywatnie , płacimy za wizyte, to bedzie miło, fachowo, profesjonalnie, nic bardziej mylnego jesli chodzi o lekarke z domków
"Myślenie jest najcięższą z prac i prawdopodobnie dlatego niewielu się w nią angażuje."
machabeusz
Stały bywalec

Nieprzeczytany postprzez Alan Shore » poniedziałek, 24 października 2011, 15:13

Ja mam inne doświadczenia. Byłem u pani doktor kilka miesięcy temu, bo miałem problem z okolicami okołoocznymi. Wizyta trwała kilka minut, ku mojemu zdziwieniu - nawet nadprogramowo zbadała mi wzrok. Nie było może po przyjacielsku, ale pani nawet się uśmiechała jak sobie żartowaliśmy. Cena, co prawda, wysoka bo 60 PLN za kilka minut, ale byłaby niższa gdybym pamiętał mój numer ubezpieczenia. Nie mogę powiedzieć, że byłem niezadowolony, zwłaszcza, że po kilku dniach dolegliwość ustąpiła.
Alan Shore

Nieprzeczytany postprzez Aggressive » środa, 2 listopada 2011, 19:17

Koleżanki i koledzy którzy korzystali z usług pani zajaczkowskiej mam do was jeszcze jedno pytanie. Ile kosztuje ta pierwsza wizyta wraz z określeniem wady ? Pierwsza parę soczewek muszę wziąć u Pani okulistki tak ?
Aggressive
Nałogowiec

Powrót do Na każdy temat