STASZÓW - KATOWICE

Na tym forum piszcie o wszystkich innych tematach :-)

Moderator: Staszow.com

STASZÓW - KATOWICE

Nieprzeczytany postprzez aniołek214 » poniedziałek, 10 września 2007, 18:12

Czy ktoś z forumowiczów dojeżdża do Katowic? Czy ktoś jest może zorientowany czy jeżdżą jakieś prywatne busy, będę wdzięczna za info :wink:
aniołek214
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez YG BANN » poniedziałek, 10 września 2007, 21:59

Lublin-Staszów-Katowice jeździ
ale to PKS
YG BANN
Stały bywalec

Re: STASZÓW - KATOWICE

Nieprzeczytany postprzez Kaczy » poniedziałek, 10 września 2007, 23:22

aniołek214 napisał(a):Czy ktoś z forumowiczów dojeżdża do Katowic? Czy ktoś jest może zorientowany czy jeżdżą jakieś prywatne busy, będę wdzięczna za info :wink:

Ja najczęściej śmigałem PKS'em 8:45 - Tarnobrzeg - Katowice - w Katowicach na dworcu był o godzinie 13:00, 13:05.
A z Katowic najczęściej do Staszowa 6:50 Katowicki autobus pędzący do Ostrowca Św. w Staszowie zawsze był tak o 11:45 +- 5 minut. W zimie nim nie jeździłem bo zawsze wystawiali takiego trupa że cała droge trzeba było w kurtce siedzieć
Z tego co pamiętam jakieś prywatne busy jeździły ale Katowice - Busko-Zdrój - Katowice - ale nigdy nimi nie jechałem
Kaczy

Nieprzeczytany postprzez aniołek214 » wtorek, 11 września 2007, 08:02

A czy ten bus jeździ przez Zawiercie?
aniołek214
Najsłabsze Ogniwo

Nieprzeczytany postprzez Kaczy » wtorek, 11 września 2007, 08:21

aniołek214 napisał(a):A czy ten bus jeździ przez Zawiercie?

Kaczy napisał(a):Z tego co pamiętam jakieś prywatne busy jeździły ale Katowice - Busko-Zdrój - Katowice - ale nigdy nimi nie jechałem

Aniołek214 znalazłem specjalnie dla Ciebie :wink:
Firma nazywa się Mat Bus, tu masz rozkład jazdy tych busików rozkład jazdy.
Trasa tych busów to Busko-Pińczów-Katowice.
Pozdrawiam
Kaczy

Nieprzeczytany postprzez Kaczy » wtorek, 11 września 2007, 09:34

Autobus o 8:45 do Katowic to PKS Tarnobrzeg jedzie przez Zawiercie - jest tam mniej więcej o 11:10 - 11:15. Wszystkie autobusy z PKS Tarnobrzeg jadą przez Zawiercie.
PKS Staszów wypuszcza bodajże jeden autobus o 7:00 do Katowic ale jedzie przez Połaniec, Kraków i "z pół dnia" jedzie.
9:54 jadący do Katowic to PKS Ostrowiec Św. jedzie też przez Zawiercie, mają troszke droższe bilety.
15:10 jadący do Katowic to PKS Katowice i też jedzie przez Zawiercie, chyba najtańsze bilety.
Kaczy

Nieprzeczytany postprzez Jana » wtorek, 11 września 2007, 10:58

Generalnie wszystko to, co jedzie trasą na Szydłów, Chmielnik, Jędrzejów, Szczekociny jedzie i przez Zawiercie. Natomiast jeśli jedzie się trasą na Busko, Miechów, Wolbrom, to mija się Zawiercie odbijając na Olkusz i Dąbrowę Górniczą.

O busy trzeba chyba zapytać na dworcu autobusowym, bo parę lat temu jak mi auto stało na kołkach wybrałem się do Staszowa autobusem i w drodze powrotnej uciekł mi kursowy, ale za parę minut podjechał jakiś busik, który mnie zabrał i wyglądało na to, że on kursuje na tej trasie regularnie. Nie pamiętam czy jechał przez kraków, ale przez Busko, Wolbrom na pewno....

Nawiasem mówiąc ja lubię szybką jazdę, ale to co on wyprawiał na drodze, ani chybi postawiło by mi włos na głowie, gdybym go tylko miał ;)
Jana
Postowe Guru

Nieprzeczytany postprzez aniołek214 » środa, 12 września 2007, 15:45

Dziękuję wszystkim za pomoc:)
aniołek214
Najsłabsze Ogniwo

Powrót do Na każdy temat